blank

دستگاه تصفیه هوا شیائومی ایده آل برای کسانی که از به فکر ماندگاری هستند. پشتیبانی هوشمند این محصول به شما کمک می کند تا از زمان نیاز به تعویض فیلتر با خبر شوید. 

اگر برای خرید فیلتر تصفیه هوا نیاز به مطالعه دارید با ما همراه باشید. 

در دنیای امروز ، تصفیه هوا برای هر خانه ای از نظر برخی وسیله ای ضروری است. اگر شما هم از دستگاه های تصفیه هوا بهره می برید باید در خرید فیلتر مناسب مورد نظر دقت بیشتری انجام بدهید. این مقاله به شما در انتخاب بهترین نوع فیلتر تصفیه هوا شیائومی کمک می کند.

پس از بررسی همه فیلترهای تصفیه هوا شیائومی بر اساس عوامل مختلف مانند اثربخشی ، مواد ، ویژگی ها ، عملکرد و قیمت ؛به این نتایج دست خواهید یافت:

blank

فیلتر تصفیه کننده هوا شیائومی ، Air Purifier Hepa Filter

بهترین نوع فیلتر تصفیه کننده هوا شیائومی ، Air Purifier Hepa Filter فیلتر هپا تصفیه کننده هوا شیائومی است. این مدل دارای 3 لایه فیلتر است که گرد و غبار ، بو و سایر هوای مضر را از بین می برد. راندمان فیلتراسیون برای اندازه ذرات تا 0.3 میکرون را ارائه می دهد. مهمتر از همه ، برای افرادی که مبتلا به آسم ، اگزما و آلرژی گرده هستند بسیار مفید است.

فیلترهای هوا مهمترین قسمت تصفیه کننده هوا هستند زیرا وظیفه تصفیه هوا را بر عهده دارند. انواع مختلفی از فیلترهای هوا برای انواع مختلف آلودگی و ذرات وجود دارد. این امر باعث می شود نوع فیلتر هوا بخشی حیاتی از خود دستگاه تصفیه کننده هوا باشد.

رایج ترین آنها هوای ذرات معلق با انرژی بالا (HEPA) و فیلترهای کربنی برای خانه است. برای یافتن بهترین فیلتر برای دستگاه تصفیه هوا Xiaomi ، باید انواع فیلترهای موجود را بدانید. برای آشنایی بیشتر با فیلترهای مختلف به ادامه مطلب بروید.

از آنجا که هر فیلتر در برابر آلاینده های مختلف موثرتر است ، شیائومی فیلترهای آنها را با ترکیب لایه های مختلف طراحی کرده است تا بهترین و کارآمدترین فرایند تصفیه هوا را داشته باشد.

شیائومی دارای سه فیلتر مختلف تصویری هوا است که می توان بر اساس نیازها و شرایط شما در دستگاه های تصفیه هوا مورد استفاده قرار بگیرد. شما می توانید یکی را انتخاب کنید که فکر کنید برای خانه و محیط شما مناسب تر است.

همه آنها فیلترهای 360 درجه و سه لایه هستند ،که شامل یک لایه بیرونی Pre-Filter به دنبال آن یک فیلتر HEPA و سپس یک فیلتر کربن می شود. همه این فیلترها به صورت جداگانه فروخته می شوند یا هنگام خرید دستگاه تصفیه هوا می توانید آنها را انتخاب کنید.

فیلتر هپا تصفیه کننده هوا شیائومی

دستگاه تصفیه هوا شیائومی Mi با فیلتر HEPA دارای فیلتر True HEPA درجه H13 است. دارای 99.97٪ راندمان فیلتراسیون برای اندازه ذرات تا 0.3 میکرون است. این فیلتر 360 درجه برای تصفیه بهتر و کارآمدتر هوا است. دارای 3 لایه فیلتر است که گرد و غبار ، بو و سایر ذرات مضر هوا را از بین می برد.

جدا از همه ویژگی ها ، فیلترهای قابل تعویض را نیز ارائه می دهد که برای موارد مختلف استفاده و شرایط عالی است.

فیلتر HEPA درجه H13 همچنین دارای فیلتر کربن فعال با کیفیت بالا برای انجام بهترین فیلتراسیون هوا است. فیلتر کربن فعال همچنین فرمالدئید ، بو ، TVOC و موارد دیگر را از بین می برد.

استفاده از این فیلتر برای افرادی که به هوا حساس هستند ، یعنی افرادی که مبتلا به آسم ، اگزما و آلرژی به گرده هستند بسیار مفید است. همچنین در شرایط مه آلود بسیار مفید است.

blank

فیلتر ضد باکتری Mi Air Purifier Filter Antibacterial

فیلتر هوای ضد باکتری شیائومی نیز یک فیلتر 360 درجه و سه لایه است. این محصول دارای فیلتر HEPA درجه H11 است. گرد و غبار ، بو و سایر ذرات مضر موجود در هوا را از بین می برد. ویژگی اصلی این فیلتر این است که می تواند باکتری ها و کنه های گرد و غبار را از بین ببرد و در نتیجه هوای اطراف شما را به طور موثر تصفیه کند. دارای اثر تصفیه چهارگانه است.

فیلتر اول یک فیلتر ضد باکتری است و همچنین دارای فیلتر کربن فعال با کیفیت بالا است. هر دو به از بین بردن باکتری ها ، تیک های گرد و غبار ، بو ، فرمالدئید و موارد دیگر کمک می کنند. این فیلترها برای اتاقهای پر از وسایل زیاد عالی هستند.

فیلتر ضد باکتریایی تصفیه کننده هوا Xiaomi Mi برای مناطق عمومی که افراد زیادی در آن حضور دارند بسیار مناسب است. همچنین برای کودکان و بزرگسالانی که نسبت به کیفیت هوا حساس تر هستند بسیار مناسب است.

و این فیلترها در فصل عفونی معجزه می کنند زیرا تمام باکتری های موجود در هوای اطراف شما را از بین می برد. فیلتر ضد باکتریایی تصفیه کننده هوا شیائومی Mi نیز در شرایط مه به خوبی کار می کند.

blank

Xiaomi Mi Air Purifier Anti-Formaldehyde Filter فیلتر ضد فرمالدئید تصفیه کننده هوا شیائومی

فیلتر ضد فرمالدئید تصفیه کننده هوا Xiaomi یکی دیگر از فیلترهای 360 درجه است. دارای سیستم تصفیه سه لایه است که گرد و غبار ، بو و سایر ذرات مضر تنفسی را از بین می برد.

فیلتر ضد فرمالدئید تصفیه کننده هوا شیائومی با کیفیت بالا برای مقابله با فرمالدئید ، TVOC و سایر مواد مضر موجود در هوا ساخته شده است. این محصول دارای یک فیلتر HEPA درجه H11 اولیه و یک فیلتر کربن فعال نارگیل با کیفیت بالا است.

این فیلتر ضد فرمالدئید تصفیه کننده هوا شیائومی برای تصفیه فرمالدئید ، TVOC و سایر مواد سمی در هوا عالی است ، همچنین انواع بو مانند توالت ، بازسازی و بوی زباله های خانگی را جذب می کند. و برای شرایط مه آلود خوب است.

فیلتر هواXiaomi Mi Air Purifier HEPA Filter
Xiaomi Mi Air Purifier Anti-Formaldehyde Filter
Xiaomi Mi Air Purifier Filter Antibacterial
قابلیت ها

 فیلتراسیون 360 درجه 3 لایه گرد و غبار ، بو و سایر موارد آلاینده مضر

راندمان تصفیه 99.97 درصدی برای اندازه ذرات تا 0.3 میکرون و فیلتر اولیه برای فیلتر کردن ذرات بزرگ به علاوه فیلتر کربن فعال فرمالدئید ، بو ، T VOC  و سایر سموم هوا را از بین می برد

فیلتراسیون سه لایه 360 درجه گرد و غبار ، بو و سایر آلاینده های مضر 

با استفاده از این فیلتر فرمالدئید را تجزیه کنید

فیلتراسیون 360 درجه 3 لایه گرد و غبار ، بو و سایر آلاینده های مضر را از بین می برد

می تواند باکتری ها را از بین ببرد

اثر تصفیه چهارگانه ، به طور موثر هوا را تصفیه می کند ذرات بزرگ را تصفیه می کند 

مواد فیلتر با کارایی بالا

لایه های فیلتر

پیش فیلتر اولیه H13

فیلتر HEPA درجه

فیلتر کربن فعال با کیفیت بالا

پیش فیلتر اولیه H11 درجه

فیلتر HEPA

فیلتر کربن فعال نارگیل با کیفیت بالا

آنتی باکتریال پیش فیلتر اولیه

فیلتر H11 -درجه HEPA

فیلتر فیلتر کربن فعال با کیفیت بالا

مناسب برای

مقابله با ذرات مختلف تنفسی

کسانی که حساس به هوا شرایط مه آلود هستند

فرمالدئید و مواد سمی موجود در آن را تصفیه می کند

انواع مختلف ذارت بوها در شرایط مه آلود را جذب می کند

اتاق های شلوغ عمومی

مکان های  بزرگ

جمعیت حساس به کیفیت هوا مانند بچه ها و بیماران عفونی

شرایط فصل مه آلود

 

blank

فیلتر هوای ذرات معلق با انرژی بالا (HEPA)

در طول جنگ جهانی دوم برای کمک به حذف مواد رادیواکتیو در پروژه منهتن توسعه یافته است و از محبوب ترین فیلترهای موجود در بازار به دلیل طول عمر طولانی و قابلیت به دام انداختن ذرات ، آلاینده ها و حتی دود می باشد. جدا از آن ، فیلترهای HEPA می توانند گرد و غبار ، شوره حیوان خانگی ، اسپورهای قالب ، گرده ، فرمالدئید و سایر آلاینده های سمی موجود در هوارا به دام بیندازند. همچنین می تواند ذرات اندازه میکرون را به دام بیندازد و گزینه ای مناسب برای صنایع پرخطر و مراکز درمانی پیشرفته موجود در حال حاضر است. عمر فیلتر دستگاه های تصفیه هوا شیائومی حدود 12-18 ماه است.

 

فیلترهای کربن

یکی دیگر از فیلترهای مورد علاقه صنعت ، که در بین خانوارها نیز محبوب است که به دلیل مزایای آن است. توانایی از بین بردن بو همراه با دود را نیز دارد. فیلترهای کربن نیز باید بزرگ باشند تا از تعویض مکرر جلوگیری شود. بر خلاف فیلترهای HEPA ، کربن فیلترها نمی توانند گرد و غبار ، گرده و سایر آلاینده ها را فیلتر کنند. بنابراین ، دستگاه های تصفیه هوا شیائومی از هر دو فیلتر برای کارآمدترین تصفیه هوا استفاده می کنند. این فیلتر ها معمولا طول عمر 6 ماهه دارند اما فیلترهای کربنی بزرگتر می توانند بیشتر عمر کنند.

Pre-FiIters پیش فیلترها 

از پیش فیلترها برای حذف ذرات بزرگ از هوا یا آب استفاده می شود. فیلترهای پیش تصفیه هوا در خودروها ، ساختمانها و دستگاههای تصفیه هوا نیز یافت می شود. آنها می توانند گرد و غبار ، مو را فیلتر کنند.

فیلترهای دائمی

فیلترهای دائمی فیلترهایی هستند که می توان آنها را پاک کرد ، یا شستشو داد تا تمیز شوند. این فیلترها بسیار سازگار با محیط زیست هستند اما پس از مدتی تمیز کردن آنها سخت می شود ، به این معنی که شما باید آنها را جایگزین کنید صرف نظر از اینکه عمر بسیار طولانی دارند.

انواع فیلتر تصفیه کننده هوا شیائومی – نتایج نهایی

دستگاه تصفیه هوا یک وسیله بسیار مهم و مفید است که شما و خانواده خود را از آلودگی و گرد و غبار موجود در هوا ایمن نگه می دارد. این دستگاه های تصفیه هوا برای تمیز کردن و فیلتر کردن نیاز به فیلترهای تمیز دارند تا هوا را به طور کارآمد تصفیه کنند. این فیلترها برای بهینه شدن باید هر چند وقت یکبار تعویض شوند. با انواع فیلترهای مختلف موجود در بازار ، انتخاب می تواند گیج کننده باشد.

گزینه درست 

شیائومی برخی از بهترین دستگاه های تصفیه هوا را ارائه می دهد و فیلترهای مخصوص خود را دارد که می تواند برای نیازهای شما جایگزین شود. همه این فیلترها در نوع خود شگفت انگیز هستند اما شما می توانیدبا توجه به نیاز خود ، مناسب خانواده خود را انتخاب کنید.

blank

چرا یک دستگاه تصفیه هوا شیائومی را انتخاب کنید؟ به این دلیل است که آنها عالی عمل می کنند ، یک معامله شگفت انگیز است ، انواع مختلفی را ارائه می دهند و دستگاه های هوشمند هستند. دستگاه های تصفیه هوا شیائومی یکی از بهترین دستگاه های تصفیه هوا هستند

زیرا دارای ویژگی های زیر هستند:

  • سیستم آیرودینامیکی برای بهترین جریان هوا و فیلتراسیون
  • سنسور ذرات لیزری دقیق برای بررسی کیفیت هوا
  • قدرتمند ، بی صدا و سبز برای بهترین عملکرد در حجم کم برای هیچ مانع و مصرف برق
  • طراحی ساده و در عین حال شیک ، طراحی مینیمالیستی که در هر خانه ای مناسب است
  • دستگاه های تصفیه هوای هوشمند با کنترل برنامه برای سهولت استفاده و راحتی